Zoho One - system operacyjny dla każdej firmy

Jestem zainteresowany darmowym kontem demo
Zoho One to system "operacyjny", który możesz uruchomić na dowolnym komputerze, smartfonie czy tablecie. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Windows, Android czy iOS, wszystko czego potrzebujesz to połączenie z internetem i przeglądarka lub aplikacja mobilna. Dzięki bezpieczeństwu zgodnemu ze standardami bankowymi zawsze masz pełny dostęp do wszystkich informacji, danych i procesów korporacyjnych, zarządzania użytkownikami, kontroli nad współdzielonymi danymi i wszystkim, czego potrzebuje Twoja firma.

W ramach Zoho One otrzymujesz system do zarządzania zespołem sprzedażowym, produkcją, magazynowaniem, do zarządzania zasobami ludzkimi, do zarządzania kampaniami marketingowymi, sprzedaży online oraz udostępnianie danych klientom, zatwierdzanie dokumentów lub wniosków w ramach procesów firmowych, wideokonferencje czy prezentacje online.

Wszystko to jest dostępne dla wszystkich użytkowników w firmie w ramach jednego środowiska Zoho.

I zawsze, gdy potrzebujesz czegoś innego, czego wymaga Twoja praca, możesz po prostu włączyć lub wyłączyć potrzebną funkcję lub zrealizować coś bardzo specyficznego w systemie programowania "low code".

Zoho One obejmuje wszystkie działania biznesowe dzięki ponad 50 aplikacjom, które mogą być używane zupełnie niezależnie, ale ich największą zaletą jest możliwość połączenia ich w jeden system "operacyjny" przedsiębiorstwa.

Główne cechy Zoho One

Łatwe zarządzanie

Nawet laik może utworzyć konto dla nowego użytkownika i przypisać mu potrzebną aplikację. Jeśli jednak potrzebujesz zaawansowanych ustawień, te również są dostępne, w tym zdalne zarządzanie komputerami i urządzeniami mobilnymi, zaawansowana polityka bezpieczeństwa dla poszczególnych grup itp.


Wspólne narzędzia robocze

Kalendarze, zadania, wiadomości e-mail, pliki i inne informacje są udostępniane nie tylko w obrębie aplikacji, ale także centralnie na podstawie nadanych uprawnień użytkowników. Pliki można udostępniać użytkownikom zewnętrznym, których można również zapraszać do grup komunikacyjnych.Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana nie tylko do wykrywania nietypowych zachowań danych czy szacowania przyszłych trendów, ale także do pełnotekstowego wyszukiwania we wszystkich aplikacjach. Nigdy więcej nie okaże się, że nie możesz znaleźć wiadomości e-mail, pliku lub innej zawartości, której szukasz.

Gotowe aplikacje

Ponad 50 aplikacji pokrywających pełne potrzeby w zakresie sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, komunikacji online, marketingu, współpracy, administracji, finansów, operacji biznesowych, zasobów ludzkich (HR), automatyzacji i procesów biznesowych.


Zalety Zoho One

Dostęp do informacji

Zoho One umożliwia użytkownikom przeglądanie właściwych informacji w dowolnym czasie i miejscu, motywując pracowników do większej produktywności i kompetencji.

Możliwość rozbudowy

Zoho One udostępnia użytkownikom wiele rozszerzeń do przeglądarki. Ponadto zapewnia aplikacje iMessage, Apple Watch i Apple TV dla dodatkowej elastyczności.

Wszystko w jednym

Zoho One oferuje jedną cenę z modelem licencjonowania all-in-one.

Rozwiązanie w przystępnej cenie

Zoho One to innowacyjny pakiet aplikacji dla przedsiębiorstw, który zapewnia pełną funkcjonalność i kontrolę w przystępnej cenie.

Bezpieczeństwo

Pakiet Zoho One daje właścicielom, administratorom i menedżerom pełną kontrolę administracyjną nad zarządzaniem zespołem, dostępem do aplikacji i polityką bezpieczeństwa.

Dostęp mobilny

Aplikacje Zoho One są dostępne w mobilnych wersjach systemów operacyjnych Google Android i Apple iOS

Wykorzystanie Zoho One według procesów biznesowych

Sprzedaż

Zoho One zapewnia Twoim sprzedawcom 
kompleksowy zestaw narzędzi do skutecznej 
sprzedaży w różnych kanałach z ustrukturyzowanym procesem sprzedaży. 
Główna aplikacja Zoho CRM.


Marketing

Uzyskaj kompleksowy zestaw narzędzi do budowania rozpoznawalności, wysyłania właściwych komunikatów i osiągania wysokiego zwrotu z budżetu marketingowego.
Główna aplikacja Zoho Campaigns.

Serwis

Kompleksowy zestaw narzędzi do obsługi wielokanałowych zgłoszeń od klientów do pomocy technicznej, szybkiego rozwiązywania 
problemów i zwiększania zadowolenia z obsługi.
Główna aplikacja Zoho Desk.

Komunikacja

Usługa ujednoliconej komunikacji Zoho One ułatwia komunikację w zespole.
Wybór odpowiedniego zestawu narzędzi komunikacyjnych może zwiększyć 
produktywność  i odpowiedzialność.
Główna aplikacja Zoho Mail.

Współpraca

Efektywna współpraca w zespole jest podstawą każdego udanego zespołu. W sytuacji, 
gdy miejsca pracy i pracownicy są rozproszeni 
po całym świecie, ważne jest, aby stworzyć system, który połączy wszystkich w miejscu pracy.
Główna aplikacja Zoho Meeting.

Wydajność

Ekosystem zintegrowanych narzędzi produktywności biznesowej, który zmienia 
sposób pracy i rozwiązuje problemy produktywności w zespole roboczym.
Flagowa aplikacja Zoho Workplace.


Finanse

Zoho One zapewnia organizacji kompleksowy zestaw narzędzi do organizacji finansów, 
śledzenia zobowiązań oraz zarządzania rachunkami i wydatkami.
Główna aplikacja Zoho Books.

Operacje

Kompleksowy zestaw narzędzi do szybkiej realizacji zamówień, zarządzania projektami wewnętrznymi i klienckimi oraz rozwijania 
modelu biznesowego.
Główna aplikacja Zoho Inventory.

Ludzie

Zoho One zapewnia Twojej organizacji kompleksowy zestaw narzędzi do wyszukiwania nowych talentów i wzmacniania pozycji pracowników.
Główna aplikacja Zoho People.

Analizy

Zaawansowane podejście do oprogramowania 
dla przedsiębiorstw daje Ci jeden zintegrowany i konfigurowalny system, który pozwala Ci 
pracować mądrzej i rozwijać się szybciej.
Główna aplikacja Zoho Analytics.

Prawo

Zwiększ wydajność operacji prawnych i kompleksowo rozwiąż problem zarządzania umowami, aby osiągać lepsze wyniki biznesowe. 
Aplikacja główna Zoho Contracts.