Zoho One

Zoho One
Dołącz do ponad 75 milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie. Prowadź firmę za pomocą narzędzi zwiększających produktywność online i aplikacji SaaS firmy Zoho.

Zoho One to zintegrowany system do zarządzania biznesem zaprojektowany, aby pomóc firmom w całościowym zarządzaniu: sprzedażą, marketingiem, finansami, księgowością, HR i nie tylko. Rozwiązania obejmują między innymi funkcje podpisów cyfrowych, prowadzenia projektów, tablice kanban, zarządzanie kontaktami, kalendarze grupowe, analizy danych i różnorodne wizualne prezentacje ich wyników.

Aplikacje umożliwiają zespołom sprzedażowym generowanie zapytań ofertowych, zarządzanie klientami oraz ułatwiają komunikowanie się przez telefon, czat na żywo czy poprzez spotkania online. Osoby odpowiedzialne za marketing mogą łatwo tworzyć własne strony internetowe a także badać zaangażowanie i sposób interakcji odwiedzających a menedżerowie HR są wstanie wyszukiwać kandydatów, analizować ich życiorysy, planować rozmówy kwalifikacyjne, monitorować ich czas i  przebieg. Zespoły wsparcia są wstanie sprawnie zarządzać zgłoszeniami, oferować zdalną pomoc poprzez udostępnianie ekranu i śledzić status rozwiązywanych spraw. Specjaliści od logistyki mogą przetwarzać zamówienia wielokanałowo i na bieżąco sprawdzać zapasy w magazynach. 

System zawiera aplikacje mobilne na iOS i Androida. Rozwiązanie jest dostępne w ramach miesięcznej lub rocznej subskrypcji, a wsparcie oferowane jest 24 godziny na dobę, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz dedykowanego panelu klienta.
Zoho Cloud Aplikacja
Umów darmową prezentację

Wybrane Aplikacje Zoho

Zoho CRM

ZOHO CRM

Dołącz do grona ponad 250 000 firm w 180 krajach świata.  Pozyskuj i angażuj klientów oraz zwiększaj przychody. Zarządzaj pełnym procesem sprzedaży, od początkowego kontaktu, poprzez tworzenie zamówień, aż po wystawienie faktury.

Zamów darmowe demo
ZOHO Campaigns

ZOHO Campaigns

Twórz skuteczne kampanie e-mailowe, docieraj do wybranych adresów mailowych. Narzędzie zapewnia monitoring reakcji odbiorcy i  umożliwia tworzenie automatycznych odpowiedzi.
Zamów darmowe demo
ZOHO Cliq

ZOHO Cliq

Komunikator ułatwiający szybki kontakt w zespole, zapewnia błyskawiczne kanały komunikacji  oraz boty do obsługi zawiadomień.

Zamów darmowe demo
ZOHO Meeting

ZOHO Meeting

Organizuj spotkania online, seminaria lub konferencje internetowe dla setek użytkowników. Wszystko z poziomu Twojej przeglądarki.

Zamów darmowe demo
ZOHO Assist

ZOHO Assist

Oprogramowanie do natychmiastowej pomocy zdalnej. Bezproblemowo zarządzaj na odległość komputerami PC, laptopami, urządzeniami mobilnymi i serwerami. Twórz sesje na żądanie, aby na bieżąco rozwiązywać problemy klientów.

Zamów darmowe demo
ZOHO Lens

ZOHO Lens

Oszczędzaj na podróżach, wykorzystaj wirtualną rzeczywistość.  Twoi technicy w dowolnym momencie przyjrzą się awariom sprzętu — od maszyny produkcyjnej po serwer. Zrobią to bezpośrednio ze swojego biurka. Uzyskają zdalny dostęp do kamery w telefonie znajdującego się na miejscu użytkownika.
Zamów darmowe demo
ZOHO Projects

ZOHO Projects

Najlepsza aplikacja do zarządzania projektami. Pomaga planować, efektywnie śledzić pracę i współpracować z zespołem, także zdalnie. Oprogramowanie używane jest przez  ponad 200 000+ firm na całym świecie, w tym przez Vodafone, Stanford University, Dell i inne.

Zamów darmowe demo
ZOHO Bookings

ZOHO Bookings

Synchronizuj swoje kalendarze, umożliwiając klientom samodzielne planowanie i opłacanie wizyt. Interfejs użytkownika automatycznie dostosowuje się do Twojej branży.

Zamów darmowe demo
ZOHO Sprints

ZOHO Sprints

Sprytnie planuj tworzenie produktów.  W ramach metodologii Agile efektywnie zarządzaj projektami i je monitoruj, aby sprostać często zmieniającym się wymaganiom klientów.

Zamów darmowe demo
ZOHO WorkDrive

ZOHO WorkDrive

Zmień sposób, w jaki Twoje zespóły działają - zapewnij pracownikom bezpieczną, wspólną przestrzeń roboczą. Współpracuj, od pomysłów przez koncepcje do realizacji.

Zamów darmowe demo
ZOHO Writer

ZOHO Writer

Zaawansowany edytor tekstu ze wszystkimi funkcjami do pracy zespołowej. Komentuj, edytuj, publikuj i drukuj.

Zamów darmowe demo
ZOHO Sheet

ZOHO Sheet

Procesor arkuszy kalkulacyjnych. Twórz formuły i funkcje.

Zamów darmowe demo
ZOHO Forms

ZOHO Forms

Uprość zbieranie danych dzięki formularzom online. Twórz je i udostępniaj, otrzymuj natychmiastowe alerty i efektywnie zarządzaj danymi.

Zamów darmowe demo
ZOHO Show

ZOHO Show

Twórz, udostępniaj i eksportuj do różnych formatów prezentacje i pokazy slajdów.

Zamów darmowe demo
ZOHO People

ZOHO People

Administruj i zarządzaj pracownikami, kontroluj obecności i zatwierdzaj urlopy. Uprość swoje operacje HR, zatrzymaj talenty i zbuduj wysokowydajne zespoły.

Zamów darmowe demo
ZOHO Recruit

ZOHO Recruit

Kompleksowe i intuicyjne rozwiązanie rekrutacyjne przeznaczone dla agencji pracy, korporacyjnego HR i firm wynajmujących pracowników tymczasowych.  Efektywnie zatrudniaj lepszych kandydatów, rób to szybciej i mniejszym nakładem sił.

Zamów darmowe demo

Rozszerzenia Zoho PFC Do Aplikacji Zoho

ZOHO Marketplace

ZOHO Marketplace

ZOHO Marketplace to internetowy sklep z aplikacjami biznesowymi oferujący ponad 1000 gotowych rozszerzeń do produktów ZOHO. Zwiększ podstawowe możliwości swoich produktów i osiągnij więcej dzięki kolejnym narzędziom. Bez kodowania łącz swoje zewnętrzne aplikacje biznesowe z ZOHO.

ZOHO Marketplace