Planowanie spotkań będzie teraz łatwiejsze

03.11.22 10:56 AM By Rafiullah

Zoho Bookings - planowanie wizyt online

Wszyscy spotkaliśmy się z problemami, które przychodzą z próbą zaplanowania spotkania, co zwykle jest poprzedzone serią e-maili lub telefonów, aby znaleźć dogodny termin, który pasuje wszystkim stronom. Obecnie na ratunek przychodzi Zoho z aplikacją do planowania spotkań.
Istnieje kilka aplikacji do planowania dostępnych na rynku i Zoho Bookings zdecydowanie należy  do najlepszych z nich.

Czym jest Zoho Bookings?
Zoho Bookings to oparte na chmurze oprogramowanie ułatwiające planowanie i rezerwację terminów. Dzięki Zoho Bookings wystarczy, że opublikujesz swoje usługi, a Twoi klienci będą mogli w każdej chwili uzyskać dostęp do informacji, wybrać interesującą ich usługę, zarezerwować dostępną datę i godzinę oraz łatwo zarezerwować termin.

5 korzyści z Zoho Bookings:
  • Oszczędność czasu potrzebnego na wymianę e-maili lub rozmów telefonicznych w celu umówienia spotkania
  • Niestandardowa strona rezerwacyjna dla świadczonych usług z możliwością definiowania godzin pracy. Możesz wysłać link do strony rezerwacyjnej do klienta, osadzić go w podpisie e-maila lub umieścić sam formularz na swojej stronie internetowej
  • Łatwy sposób na zmianę lub odwołanie spotkania
  • Automatyczne przypomnienia i powiadomienia
  • Integracja z większością popularnych kalendarzy

A jeśli korzystasz już z innych usług Zoho, możesz połączyć je wszystkie z Zoho Bookings. Na przykład możesz automatycznie utworzyć lead w Zoho CRM, gdy spotkanie zostanie zarezerwowane w Zoho Bookings. Plugin Zoho CRM można znaleźć w Zoho Marketplace.

Sprawdź jak działa Zoho Bookings w praktyce i zorganizować prezentację z naszym konsultantem.