Zoho CRM dla firm handlowych

Zoho CRM stanowi zintegrowaną platformę dla większości potrzeb związanych ze sprzedażą, marketingiem, wsparciem technicznym i zarządzaniem zapasami, umożliwiającą łatwe zarządzanie działalnością detaliczną i działalnością dostawców.

Jestem zainteresowany darmowym kontem demo

Zaangażuj swoich klientów i partnerów handlowych

Zrób coś więcej niż tylko zarządzanie danymi. Portale w Zoho CRM pozwalają na stworzenie katalogu online produktów i usług i udostępnienie go klientom, umożliwiając im przeglądanie produktów, stanów magazynowych i bezpośrednie dokonywanie zakupów.

Identyfikacja trendów wśród Twoich klientów w mediach społecznościowych 

Kiedy naprawdę wiesz, czego chcą Twoi klienci, możesz lepiej zaspokoić ich potrzeby. Zobacz, co Twoi klienci publikują w mediach społecznościowych, dowiedz się, co jest trendy i popraw swoją obecność w mediach społecznościowych - wszystko z poziomu systemu CRM.

Uzyskuj raporty w czasie rzeczywistym

Zia (narzędzie sztucznej inteligencji) zapewnia inteligentne sugestie dotyczące najlepszego czasu i dnia tygodnia na kontakt z każdym klientem, dzięki czemu możesz się z nim natychmiast skontaktować. Zia uczy się wzorców użytkowania członków Twojego zespołu i dostarcza spersonalizowane sugestie automatyzacji, dzięki czemu mogą oni szybciej wykonywać swoje rutynowe zadania. Zia oblicza również efektywność Twoich przepływów pracy i zapobiega popełnianiu błędów, takich jak dwukrotne wysłanie szablonu wiadomości e-mail do tego samego użytkownika.

Zaangażowanie klientów, nawet po dokonaniu zakupu 

Zapewnij wyjątkowe wsparcie klienta, integrując swój CRM z popularnym oprogramowaniem help-desk, takim jak Zoho Desk, Zendesk i inne. Zwiększ możliwości sprzedaży i zyskaj lojalnych klientów dzięki zintegrowanej platformie.

Jestem zainteresowany darmowym kontem demo

Więcej informacji o Zoho CRM można znaleźć na stronie Zoho CRM

Zoho Premium Partner