O NAS

Zoho Premium Partner
Od 1997 roku działamy nie tylko na rynku czeskim w zakresie doradztwa IT, szkoleń i rozwoju rozwiązań oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm korporacyjnych jak i małych firm rodzinnych.

Jeśli szukasz elastycznych, nowoczesnych aplikacji w chmurze, które obejmą wiele obszarów Twojej działalności albo potrzebujesz zautomatyzować i usprawnić działania w swojej firmie, z pewnością znajdziemy sposób, aby znaleźć dla Ciebie optymalne rozwiązanie.
 
Jesteśmy autoryzowanym partnerem i deweloperem firmy Zoho. Zapewniamy wsparcie, tworzymy lokalne aplikacje w środowisku Zoho Creator oraz jesteśmy w stanie zrealizować integracje z innymi systemami lub środowiskami. Jesteśmy autorami czeskiej wersji Zoho CRM oraz wielu innych rozszerzeń lub "widżetów" do użytku lokalnego, takich jak dostęp do krajowych rejestrów podmiotów gospodarczych, połączenie z oprogramowaniem telekomunikacyjnym PBX, innymi systemami gospodarczymi itp. 

Zoho to globalna firma z siedzibą w USA, która tworzy szereg aplikacji w chmurze. Oferuje ponad 50 różnych narzędzi dla pełnego pokrycia wszystkich potrzeb biznesowych, a nawet małe startupy mogą znaleźć w tej ofercie aplikację dla swoich potrzeb. Najbardziej znane i najczęściej używane to: Zoho CRM (do zarządzania relacjami z klientami), Zoho Projects i Zoho Sprints (do zarządzania projektami), Zoho Desk (do obsługi klienta i Help Desk), Zoho Workplace (zawiera pocztę elektroniczną, edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentację i menedżera plików), Zoho Books i Zoho Inventory (do księgowości i zarządzania zapasami), Zoho People i Zoho Recruit (do procesów HR) i inne.

Aplikacje Zoho są korzystną opcją pracy z najnowocześniejszymi systemami do użytku biznesowego, które charakteryzują się wydajnością, doskonałą relacją ceny do korzyści, skalowaniem dla różnych typów użytkowników, aplikacji mobilnych i interfejsów oraz współpracą z wieloma innymi aplikacjami innych dostawców.


Nasze Referencje