O NAS

Zoho Advanced Partner
Od 1997 roku zajmujemy się doradztwem, szkoleniami i rozwojem korporacyjnych rozwiązań informatycznych. Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów w chmurze ZOHO. Oferujemy swoje usługi w Czechach, Polsce, na Słowacji, Węgrzech oraz w Indiach.

Chcesz zautomatyzować i usprawnić działania swojej firmy? Skontaktuj się z nami. Obsługujemy zarówno korporacyjnych gigantów, jak i małe rodzinne firmy.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem i deweloperem ZOHO. Zapewniamy wsparcie, projektujemy indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta aplikacje. Stworzyliśmy lokalną wersję ZOHO CRM oraz rozszerzenia oferujące dostęp do krajowych rejestrów podmiotów gospodarczych oraz podłączenia do oprogramowania telekomunikacyjnego PBX i innych systemów.

Zoho Corporation to międzynarodowa firma technologiczna, która tworzy internetowe narzędzia biznesowe. Została założona w 1996 roku i jest obecna na wszystkich kontynentach a jej główne centra korporacyjne znajdują się w Teksasie, USA oraz w Tamil Nadu w Indiach. Oferuje i stale rozwija różnorodne rozwiązania informatyczne dostępne w modelu SaaS. 

Aplikacje ZOHO to prawdziwe dzieła sztuki.  To tanie a zarazem pięknie i mądrze zaprojektowane rozwiązania do użytku biznesowego i profesjonalnego. Oferują szeroką możliwość dopasowania funkcjonalności i wyglądu. Współpracują nie tylko między sobą, ale także są w stanie łączyć w jeden ekosystem aplikacje innych firm.

Nasze Referencje