Zoho CRM dla firm z branży nieruchomości

Oprogramowanie Zoho CRM jest zbudowane dla agentów nieruchomości każdej wielkości, oferuje najnowocześniejsze zarządzanie procesem sprzedaży, zarządzanie nieruchomościami i automatyzację dla agentów nieruchomości, deweloperów i firm brokerskich. Zdobądź więcej klientów dzięki kompleksowej platformie CRM dla nieruchomości, która może pomów rozwinąć biznes także Twojej firmie.

Jestem zainteresowany darmowym kontem demo

Główne cechy Zoho CRM dla firm z branży nieruchomości

Zarządzaj leadami i śledź ich historię

Generuj leady z wielu źródeł, takich jak media społecznościowe, kampanie offline, wizytówki, kampanie online i śledź ich etapy, aż staną się okazją. Dzięki scoringowi leadów w Zoho CRM wiesz, na których leadach powinien skupić się Twój zespół. Po wprowadzeniu zapytania do systemu możesz skonfigurować automatyczne odpowiedzi e-mailowe, aby zarządzać nimi i wytwarzać zaangażowanie.

Zwiększenie wydajności dzięki potężnej automatyzacji

Automatyczne przypisywanie leadów do przedstawicieli handlowych z wykorzystaniem predefiniowanych reguł przepływu pracy w oparciu o terytorium, branżę, wielkość leadów. 

Za każdym razem, gdy lead trafia do CRM, możesz powiadomić przypisanego przedstawiciela handlowego oraz przypisać mu zadania i przypomnienia o kolejnych krokach. Zautomatyzuj wiadomości uzupełniające, aktualizacje pól Zoho CRM i powiadomienia, aby Twoi przedstawiciele handlowi mieli czas na zamknięcie większej liczby transakcji.

Sztuczna inteligencja w celu poprawy wyników

Zia (narzędzie sztucznej inteligencji) zapewnia sugestie dotyczące najlepszego czasu na kontakt z każdym klientem, dzięki czemu możesz się z nim natychmiast skontaktować. Zia uczy się wzorców użytkowania członków Twojego zespołu i dostarcza spersonalizowane sugestie automatyzacji, dzięki czemu mogą oni szybciej wykonywać swoje rutynowe zadania. Zia oblicza również efektywność Twoich przepływów pracy i zapobiega popełnianiu błędów, takich jak dwukrotne wysłanie szablonu wiadomości e-mail do tego samego użytkownika.

Utrzymuj swój zespół w ruchu, gdziekolwiek jesteś

Współpracuj ze swoim zespołem dzięki funkcji Feeds, osi czasu w czasie rzeczywistym, na której możesz omawiać transakcje, współpracować nad pomysłami i nadawać ogłoszenia. Zoho daje Ci możliwość integracji czatu z Twoim CRM. Twórz przydatne polecenia i boty w ramach narzędzi do czatu,  aby móc tworzyć rekordy, raporty i analizy z CRM i łatwo udostępniać je kolegom z zespołu. Wysyłaj zatwierdzenia leadów i przypomnienia o wydarzeniach lub połączeniach w swoim narzędziu do czatu i skonfiguruj SalesSignals w CRM dla nowych powiadomień o rozmowie na czacie.

Scentralizowane zarządzanie dokumentami

Zoho CRM zapewnia scentralizowany dostęp do ważnych dokumentów, takich jak dane dotyczące nieruchomości, raporty serwisowe i inne dokumenty. Nie musisz przekopywać się przez wszystkie dokumenty, gdy chcesz tylko wysłać najnowszy dokument nieruchomości do swoich potencjalnych klientów. Biblioteka dokumentów inteligentnie łączy odpowiednie zabezpieczenia z odpowiednim leadem lub transakcją. Możesz nawet mieć wiele wersji swoich materiałów sprzedażowych w zakładce Dokumenty i mieć dostęp do najnowszej wersji roboczej dokumentu za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Podejmuj decyzje na podstawie danych, dzięki wbudowanej potężnej analityce

Możesz edytować tekst na swojej stronie, klikając dwukrotnie na pole tekstowe na swojej stronie. Alternatywnie, po zaznaczeniu pola tekstowego pojawi się menu ustawień. 

Aplikacje mobilne do działań w terenie

Aplikacja Zoho CRM Mobile pozwala pozostać w kontakcie z kupującymi i sprzedającymi oraz zarządzać sprzedażą nieruchomości za pośrednictwem telefonu komórkowego. Skanuj kody QR lub wizytówki w 17 różnych językach i automatycznie dodawaj je jako leady lub kontakty w aplikacji Zoho CRM. 

Aplikacja do skanowania wizytówek pozwala na zaplanowanie follow-upów i korzystanie z gotowych szablonów e-maili.

Aplikacja mobilna Zoho CRM zapewnia również na uzyskiwanie raportów w czasie rzeczywistym oraz wgląd w wyniki sprzedaży, umożliwiając jednocześnie planowanie i zapisywanie spotkań, dodawanie zadań kontrolnych oraz wyszukiwanie leadów w okolicy, gdy jesteś w ruchu.

Jestem zainteresowany darmowym kontem demo

Więcej informacji o Zoho CRM można znaleźć na stronie Zoho CRM

Zoho Premium Partner