Zoho wprowadza obsługę ChatGPT w Zoho Writer

12.04.23 08:41 PM By Milad

Ułatw sobie pisanie w Zoho Writer dzięki integracji z ChatGPT

Pragniemy poinformować, że Zoho, w wyniku próśb klientów i popularności trendu sztucznej inteligencji ChatGPT, wprowadza połączenie aplikacji Zoho Writer z ChatGPT.

Dzięki temu połączeniu będziesz mógł łatwo tworzyć atrakcyjne, zorganizowane treści, niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie bloga, postów w mediach społecznościowych czy wiadomości e-mail.

Czym jest rozszerzenie ChatGPT dla Zoho Writer?
Połączenie ChatGPT z aplikacją Zoho Writer pozwala na interakcję z botem ChatGPT podczas pisania. Poprzez płynne i łatwe połączenie ChatGPT z aplikacją Zoho Writer, możesz czatować z botem i używać jego odpowiedzi, aby poprawić swoje treści.

Główne cechy rozszerzenia:
Możliwość czatowania z botem ChatGPT podczas pisania: bot ChatGPT jest teraz dostępny w aplikacji Zoho Writer, dzięki czemu możesz korzystać z obu narzędzi w jednym oknie.

Gotowe żądania:
wybierz żądania, których potrzebujesz i pozwól, aby bot Ci w tym pomógł. Możesz wybrać takie wymagania, jak Generuj tweeta, Interpunkcja itp. 

Sugeruj odpowiedzi.
Łatwe dodawanie odpowiedzi bota ChatGPT: przenieś odpowiedzi bota ChatGPT do Zoho Writer jednym kliknięciem, bez przełączania kart lub kopiowania i wklejania tekstu.

Popraw swoje pisanie:
Użyj ChatGPT do przeformułowania zdań, aby ostateczna wersja tekstu była łatwiejsza do odczytania.


Zabezpiecz swoje dokumenty:
Twoje dokumenty w Zoho Writer są całkowicie bezpieczne i nie będą udostępniane w ChatGPT.


Jak uzyskać rozszerzenie ChatGPT dla Zoho Writer:
Możesz znaleźć link w Zoho Marketplace i postępować zgodnie z instrukcjami, aby go zainstalować - to bardzo proste i szybkie!


Jeśli potrzebujesz wsparcia lub masz pytania dotyczące jakichkolwiek kwestii związanych z Zoho, skontaktuj się z nami już dziś!